Usługi endoskopowe

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 Pracownia endoskopii

 

Lokalizacja: ul. Katowicka 64 (dziedziniec),  dogodne wejście od strony Zakładu Medycyny Nuklearnej.

Rejestracja: od pon. do pt., w godz. od 7.00 do 14.35, nr tel. 77 44 33 308

 

Kierownik: dr Mariola Chrzonszcz - Łukowska

Pielęgniarka koordynujaca: Lilla Kostusiak

Pracownia czynna: od pon. do pt., w godz. od 7.00 do 14.35.

Jesteśmy liderem w naszej dziedzinie, łączymy wysoki poziom wykształcenia kadry medycznej z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy nowoczesne, właściwie medycynie XXI wieku metody badań, diagnozowania oraz leczenia.

Pacjent jest dla nas szczególnie ważny - zapewniamy badanym komfortowe warunki: dysponujemy nowoczesnymi, przestrzennymi salami do gastroskopii, kolonoskopii a także do bronchoskopii oraz salę wybudzeniową. Większość badań wykonywana jest w znieczuleniu, w asyście zespołu anestezjologicznego (lekarz i pielegniarka). Po badaniu - pacjent wybudzany jest w osobnej sali wybudzeniowej pod opieką pielęgniarki i nadzorem lekarza. Takie standardy to prawdziwa rzadkość w skali regionu i kraju.

Dysponując wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem endoskopowym oferujemy Państwu szereg badań diagnostycznych, jak gastroskopie, kolonoskopie. W zakresie naszych usług są też zabiegi: polipetktomie czy koagulacje zmian naczyniowych np. po radioterapii oraz usuwanie ciał obcych.

Poszczycić się możemy sprzętem wysokiej klasy, np. jedynym na Opolszczyźnie aparatem do enteroskopii dwubalonowej, który pozwala na uzyskanie obrazu całego przewodu pokarmowego w czasie rzeczywistym. Diagnozujemy przyczyny chorób przewodu pokarmowego, monitorujemy przebieg terapii tych chorób, jesteśmy od lat jedynym ośrodkiem na Opolszczyźnie prowadzącym leczenie biologiczne pacjentów z nieswoistymi zapaleniami jelit (wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego i Crohna). Ta metoda terapii jest aktualnie najskuteczniejszą z dostępnych w przywracaniu pacjentów do normalnego funkcjonowania.

Zapraszamy do pobrania ankiet, które należy wypełnić przed badaniem oraz do zapoznania się z cennikiem usług (poniżej).

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:23918