Usługi rehabilitacyjne

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Lokalizacja: ul. Katowicka 64 A, I piętro (w budynku Rahabilitacji, Stacji Dializ, Opieki Krótkoterminowej, Hostelu), dojście od ul. Kośnego, za budynkiem chorób zakaźnych.

Terapia nie kończy się po wyjściu ze szpitala, czy w momencie zakończenia leczenia w przychodni. Ruch, fizjoterapia, rehabilitacja - to dopiero gwarancja pełnego sukcesu terapii.

Zapraszamy do korzystania z oferty nowego, oddanego do użytku w 2016 roku, Ośrodka Rehabilitacyjnego przy Szpitalu Wojewódzkim w Opolu. Pracują tu rehabilitanci, którzy zdobywali doświadczenie m.in. podczas terapii z pacjentami po operacjach, urazach i chorobach leczonych w naszym Szpitalu. Doświadczenie rehabilitantów, sprzęt i przyrządy nowej generacji, bogaty zakres świadczeń (patrz tabela poniżej) – to nasze atuty.

Ośrodek to nie tylko miejsce rehabilitacji, ale także relaksu. Oferujemy pacjentom nowe, doskonale wyposażone sale ćwiczeń oraz gabinety zabiegowe i lekarskie, a także pokój relaksacji, gdzie można odpocząć po lub pomiędzy zabiegami. Pokój wyposażony jest w przytulne meble i leżanki. Pacjent ma dostęp do szatni, do dyspozycji ma też dedykowany mu pokój socjalny, w którym można przygotować kawę lub herbatę.

 Ważne dla pacjentów:

 Proszę wziąć z sobą na zabiegi: obuwie zamienne, strój gimnastyczny, ręcznik.

Poniżej cennik:

 


       

 

 

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:12412