MEDYK NA MEDAL! KONKURS RZECZNIKA PRAW PACJENTA

Czas pandemii to czas próby dla wszystkich, a szczególnie dla pracowników medycznych.To oni niejednokrotnie wykazali się ogromną wrażliwością, zaangażowaniem i poświęceniem – podnosząc tym samym poczucie bezpieczeństwa pacjentów.

Wielu z nich pomagało pacjentom po godzinach pracy, czy czuwało przy nich – niejednokrotnie zastępując najbliższych.

Mając na uwadze takie postawy Rzecznik Praw Pacjenta zorganizował konkurs „Medyk na Medal”, celem którego jest uhonorowanie pracowników medycznych, którzy w tych trudnych warunkach wykazują się szczególną empatią, wrażliwością i życzliwością.
To także okazja do podziękowania tym, którzy na co dzień ratują nasze życie i zdrowie.
Konkurs został objęty patronatem honorowym Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej oraz Prezesa Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.
Wszystkie informacje o konkursie wraz regulaminem oraz formularzem zgłoszeń znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem:plebiscyt