Relacja z oficjalnego zakończenia projektu partnerskiego z Opolskim Centrum Onkologicznym

Nie będziemy żałować pieniędzy na służbę zdrowia – mówił marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła podczas uroczystego zakończenia inwestycji zrealizowanej w ramach projektu partnerskiego między  dwoma szpitalami. Zaproszeni goście obejrzeli m.in. w Szpitalu Wojewódzkim: nową Poradnię Hematologiczną, nowy punkt poboru Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, salę dydaktyczną dla studentów medycyny (gdzie odbyła się uroczystość) oraz łącznik między Szpitalem a OCO, ponadto – nowe pomieszczenia i nową Izbę Przyjęć w Opolskim Centrum Onkologii. Pomieszczenia wybudowane w Szpitalu  ramach projektu  służą już naszym Pacjentom.