Nasze laboratorium to komfort i nowoczesność

Jeśli na Twojej liście noworocznych postanowień znajduje się przeprowadzenie badań diagnostycznych – warto zrobić to w laboratorium naszego Szpitala. To jedne z nowocześniejszych w regionie.
W wyniku rozbudowy Punktu Pobrań Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej powstała obszerna poczekalnia z nowoczesnym systemem kolejkowania oraz dodatkowe, doskonale wyposażone stanowiska poboru materiału. Każdego dnia do laboratorium w Szpitalu Wojewódzkim zgłasza się około 150 pacjentów na badania laboratoryjne – zarówno specjalistyczne jak i podstawowe (np. morfologia).
Szpital zainwestował w nowoczesne technologie nie tylko w samym laboratoriach czy punkcie pobrań, ale i w rozwiązania logistyczne związane z przesyłaniem materiału, w tym w pocztę pneumatyczną. Dzięki niej czas od poboru materiału do przesłania a następnie otrzymania wyniku badań znacznie się skraca.

»» Zobacz w jakich warunkach przyjmujemy obecnie Pacjentów w naszym Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej przy Szpitalu Wojewódzkim w Opolu.