Plebiscyt Medyczny Hipokrates - zdjęcie ilustracyjne

Nasz Szpital w plebiscycie medycznym Hipokrates 2023

Dziękujemy Pacjentom za zgłoszenie do plebiscytu, będzie nam miło, jeśli Państwo na nas zagłosują.

Trwa głosowanie w plebiscycie na Opolskiego Hipokratesa. Plebiscyt prowadzony jest pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia a patronem finałowej gali zostało Ministerstwo Zdrowia.

Ideą przedsięwzięcia jest uhonorowanie i pokazanie najbardziej cenionych przez Pacjentów medyków. Nagrody w Plebiscycie Medycznym Hipokrates czekają także na placówki medyczne i szpitale. Kandydatów zgłaszają Pacjenci, to też pacjenci decydują w głosowaniu, kto zwycięży.

Szpital Wojewódzki został zagłoszony prze Pacjentów do plebiscytu i już samo to jest dla nas zaszczytem.

Miło nam też będzie jeśli zechcecie Państwo na nasza placówkę zagłosować.

HIPOKRATES 2023 Wybierz pracowników roku ochrony zdrowia – głosowanie rozpoczęte. Możesz jeszcze zgłosić swoich kandydatów do nagród. | Nowa Trybuna Opolska (nto.pl)