Postaw na badania - poznaj je dzięki Vademecum zdrowia

Warto znać Vademecum zdrowia

Vademecum zdrowia to bezpłatny kompleksowy poradnik na temat m.in. naszego zdrowia, badań, profilaktyki.

Warto pobrać bezpłatny poradnik „Vademecum zdrowia” (link poniżej). Liczący 100 stron poradnik podpowiada, jakie badania, w jakim wieku i jak często należy robić. Opisuje dolegliwości, które mogą być oznaką poważnych schorzeń. Wskazuje na symptomy zawału serca i udaru, a także nowotworów, cukrzycy i innych groźnych chorób. Instruuje, co należy zrobić, gdy się pojawią. Wyjaśnia, jak się przygotować do wizyty u lekarza, do badań i pobytu w szpitalu. Ma pomagać w leczeniu i rekonwalescencji dzięki praktycznym informacjom o tym, jak zażywać leki, aby zadziałały i jakiej diety przestrzegać w przypadku różnych schorzeń.

Poradnik „Vademecum zdrowia” podzielony jest na części:

• Zapobieganie
  • Niepokojące sygnały
  • U lekarza i w szpitalu
  • Leczenie i rekonwalescencja

Poradnik ukazał się z inicjatywy TUW PZUW i pod merytorycznym patronatem jego Rady Naukowej. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych jest członkiem wspierającym Polskiej Federacji Szpitali,  do której należy Szpital Wojewódzki w Opolu.

Poradnik dostępny pod internetowym adresem: https://tuwpzuw.pl/poradnik